PROJE HİZMETLERİ

1-ELEKTRİK TASARIM MÜHENDİSLİĞİ

Mepaudit; yerel ve uluslararası standartlara uygun , enerji verimliliği sağlanan ve sürdürülebilir tasarımlar yapıp anahtar teslim çözümler üretmektedir.

2-AYDINLATMA TASARIMI

Işık, insan yaşamı için en önemli düzenleyici ve etkileyici faktörlerden birisidir. Amacımız LED Teknolojisi ile birlikte günümüz de yenilenen ve önem kazanan aydınlatma sistemlerini, uygulanmakta olduğu mekanlar açısından, insan odaklı aydınlatma yöntemi uygulanarak tasarlamaktır.

3-YANGIN İHBAR VE ALARM SİSTEM TASARIMI

Yangın İhbar ve Alarm Sistemleri tasarlanırken EN54-14 Standardı baz alınmaktadır. Tüm mekanlar bu standarda uygun tasarlanmaktadır.

4-KUVVET DAĞITIM VE ENERJİ BESLEMESİ

Tüm Mekanik Cihaz ve Priz Beslemeleri yerel ve uluslararası standartlara uygun olarak hesaplanır ve projelendirilir.

5-GÜVENLİK TASARIMI

Tesis ihtiyaçlarına uygun , CCTV Sistemine İlave olarak hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarını kapsayan güvenlik sistemleri tasarlıyoruz.

6-BİNA YÖNETİM SİSTEMLERİ (BMS) Tasarladığımız Bina Yönetim Sistemlerinin amacı ; başta  mekanik cihaz kontrolleri olmak üzere,  yangın ihbar-alarm, acil anons, CCTV, kartlı geçiş, aydınlatma otomasyonu ve karbon monoksit algılama sistemlerinin birbiri ile entegrasyonunu sağlayarak binanın enerji açısından verimli, işletme açısından dinamik olmasını sağlamaktır.